Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
logo    KOLO-PRO-RADOST.CZ  Od cyklistů pro cyklisty  Cyklistika není jen jízda na kole, cyklistika je životní styl 

O NÁS

O NÁS

Po letech strávených v sedle silničního a posléze i horského kola jsme se v roce 2011 rozhodli využít získané zkušenosti a otevřít cykloservis a nabídnout pomoc ostatním cyklistům v péči o jejich dopravní prostředek. V srpnu tohoto roku jsme po dlouhých přípravách otevřeli také kamennou prodejnu v Českém Brodě v Kollárově ulici, kam se přestěhoval i náš cykloservis. Rádi bychom vám zde popsali, jaké služby nabízíme a jaká je filozofie našeho snažení.

SERVIS A OPRAVY JÍZDNÍCH KOL aneb postaráme se o vaše kolo….

Provádíme servis a opravy všech typů jízdních kol včetně montáže dílů, dále stavbu a přestavbu kol na zakázku podle vašich představ a z vámi vybraných komponentů. Jsme schopni opravit nebo seřídit všechny typy kotoučových brzd, odpružených vidlic a tlumičů včetně jejich repase. Vyplétáme kola. Zvláštní pozornost věnujeme i čištění a mytí kol. Nabízíme také možnost přestavby vašeho stávajícího kola na elektrokolo za použití přestavbové sady značky EVbike.

Samozřejmostí je také záruční servis a garanční prohlídky nových jízdních kol zakoupených u nás v prodejně. Garanční prohlídky u nás zakoupených kol běžně provádíme na počkání, a to zcela ZDARMA.

CYKLOPRODEJNA aneb přijďte se podívat…

V naší nově otevřené prodejně nabízíme kompletní vybavení pro cyklistiku od jízdních kol českých značek Amulet, Pells a Leader Fox včetně elektrokol stejné značky, přes cyklistické oblečení, tretry, helmy, funkční prádlo až po doplňky a náhradní díly na jízdní kola převážně značek Force, Shimano, Sensor atd.

V kamenné prodejně na Vás kromě velké zásoby zboží k okamžitému odběru čeká příjemné prostředí a kvalifikovaná obsluha, která problematice dobře rozumí a je připravena Vám pomoci radou a doporučením.

PRODEJ REPASOVANÝCH JÍZDNÍCH KOL aneb i starší kolo může splnit vaše očekávání….

Pokud nechcete kupovat kolo nové, můžete si u nás vybrat starší repasované kolo. Naši nabídku repasovaných kol chceme do budoucna rozšiřovat. Proto pokud máte doma kolo, které již nepoužíváte a myslíte si, že by někomu jinému mohlo udělat ještě dobrou službu, přijďte, nabídněte a pokusíme se vaše kolo odkoupit a repasovat a předat dále případnému zájemci.

PŮJČOVNA AUTONOSIČŮ NA KOLA

K zapůjčení nabízíme autonosiče na kola italské značky PERUZZO. V současné době máme v nabídce nosiče na 2 a 4 kola.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Kromě servisu jízdních kol nabízíme i opravy a seřízení in-line bruslí, skateboardů, longboardů, kočárků, koloběžek včetně výměny dílů.

FILOZOFIE NAŠEHO SNAŽENÍ aneb co je pro nás motivací...

Filozofií našeho cykloservisu a prodejny je vstřícný přístup k zákazníkům, ochota vždy poradit s problémy a upřímně sdělit, zda se ještě vyplatí investovat do servisu a opravy staršího kola, nebo zda je lepší v konkrétním případě zakoupit kolo nové či kolo repasované. Naší motivací je především vaše spokojenost a radost z nově zakoupeného nebo servisovaného a opraveného kola.

NĚCO MÁLO NAVÍC aneb vyplatí se k nám vracet...

V sekci „Typy na výlet“najdete naše doporučení, která místa stojí za to s kolem procestovat včetně vyzkoušených cyklotras v okolí Českého Brodu. Typy na výlet nám emailem můžete posílat i vy a my se o ně rádi prostřednictvím těchto, případně facebookových stránek podělíme s ostatními.

ZÁVĚREM

Internetové stránky našeho obchodu a servisu se průběžně upravují a doplňují. Prosíme, mějte trpělivost a vracejte se k nám a my se budeme snažit vás nezklamat a vždy přijít s něčím novým.

Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

Přejeme Vám hodně příjemných chvil strávených v sedle jízdního kola a mnoho bezpečně ujetých kilometrů.

Děkujeme za vaši návštěvu.

kolo-pro-radost.cz